ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 
ОНЛАЙН ЗАЯВКА НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ
Заявка буде подана автоматично відразу після оплати
КРОК 1 - ПЕРЕВІРКА

Автоматичне подання
заявок 24/7

Реєстрація ТМ
124 країн

2500
клієнтів

Особистий
кабінет

Повернення
коштів

Безкоштовний
домен
завантажте IdeaBox –
наш мобильний додаток
gp_btn
ПОШУК
ТМ
ПОДАННЯ
ЗАЯВОК
КОНТРОЛЬ
РЕЄСТРАЦІЇ
ПРОДОВЖЕННЯ
ТМ
app_store
Реєстрація торгової марки

Ви почали свою справу і вкладаєте в нєї всю свою душу і час? Ваші клієнти рекомендують вас своїм друзям і знайомим, бізнес набирає обертів - ось він довгоочікуваний успіх! І раптом, ви отримуєте претензію про порушення прав на торговельну марку. Вам погрожують судом і вимагають змінити улюблену назву.

Все це сталося, оскільки ви вважали, що необхідно максимальну увагу приділяти матеріальним питаням: приміщення, вивіска, обладнання, а питання інтелектуальної власності - перевірка і реєстрація торгової марки, відійшли на другий план.

Грамотно зареєструвати торгову марку - один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу. Тільки реєстрація може по-справжньому захистити права власника на назву.

 

Ви звичайно не зобов'язані реєструвати ТМ, це скоріше право, яке має кожен. Але багаторічна практика показує, що цим правом краще скористатися без зволікання. Якщо хтось випередить Вас і зробить реєстрацію торгової марки, це може поставити під загрозу існування всього бізнесу або зробити його залежним від іншої особи. Якщо при цьому, Ваша марка вже дуже відома і популярна: то все зусилля по її просуванню і витрачені кошти можуть бути втрачені даремно. Кращий варіант - реєстрація товарного знака ще до виходу на ринок. Що дає реєстрація торгової марки:

Безпека вашої продукції або товару;

Збільшення вартості бренду і продукції;

Можливість продати франшизу;

Можливість зареєструвати модне домен UA;

Виключне право на використання знака.

Зареєструвати торгову марку з нами - просто

Якщо ви ще не придумали торгову марку і перебуваєте тільки в творчому процесі, необхідно враховувати, що ваш торговий знак споживачі не повинні плутати з уже зареєстрованими торговими марками. Як же це перевірити?

  1. Пошук торгової марки онлайн:
  2. Введіть бажану марку / знак;
  3. Виберіть країну для перевірки;
  4. Вкажіть класи реєстрації;
  5. Натисніть "пошук".

Зареєструвати торговельну марку з нами - просто

Якщо в результаті перевірки ви виявили позначення, яке дуже схоже на вашу назву, варто відмовитися від неї. В даному випадку, Відомство може відмовити в реєстрації ТМ, і ви просто втратите час і гроші.

Пошук торговельних марок в режимі онлайн

Пошук на сайті не включає заявки на стадії реєстрації і якщо ви хочете переконатися в 100% й новизні вашого назви, ми рекомендуємо провести «повний пошук», який покаже повну картину. В результаті пошуку, ми робимо свій висновок, в якому описуємо всі можливі ризики відмови в реєстрації знака і даємо свої рекомендації.

Дуже великою популярністю користується реєстрація торгової марки в Україні для отримання домену в зоні .UA. Кожна велика компанія хоче мати сайт в Інтернеті саме в цій доменній зоні, оскільки клієнти все частіше звертають увагу на це. Наявність домену другого рівня в українській національній зоні вказує на надійність компанії, викликає довіру у клієнтів і підвищує популярність проекту. Щоб отримати такий домен, потрібна зареєстрована торгова марка.

Наша компанія, є патентним агентством, яке здійснює реєстрацію торгових марок (знаків) онлайн. Ми реєструємо марки по всьому світу і з задоволенням доведемо Вам свій професіоналізм і відданість справі.