ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 
ОНЛАЙН ЗАЯВКА НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ
01
Перевірка ТМ
02
Подання заявки
03
Реєстрація
feature

Автоматичне подання
заявок 24/7

feature

Реєстрація ТМ
124 країн

feature

2500
клієнтів

feature

Особистий
кабінет

feature

Повернення
коштів


apply bannerapply banner

Реєстрація торгової марки

Ви почали свою справу і вкладаєте в неї всю свою душу і час? Ваші клієнти рекомендують вас своїм друзям і знайомим, бізнес набирає обертів – ось він довгоочікуваний успіх! І раптом, ви отримуєте претензію про порушення прав на торговельну марку. Вам погрожують судом і вимагають змінити улюблену назву. Все це сталося, оскільки ви вважали, що необхідно максимальну увагу приділяти матеріальним питанням: приміщення, вивіска, обладнання, а питання інтелектуальної власності - перевірка і реєстрація торгової марки, відійшли на другий план.

Зареєструвати торгову марку в Україні ви можете на нашому сайті в режимі онлайн. Просто перевірте знак, подайте заявку і чекайте результату.

Ви звичайно не зобов'язані реєструвати ТМ, це скоріше право, яке має кожен. Але багаторічна практика показує, що цим правом краще скористатися без зволікання. Якщо хтось випередить Вас і зробить реєстрацію торгової марки, це може поставити під загрозу існування всього бізнесу або зробити його залежним від іншої особи. Якщо при цьому, Ваша марка вже дуже відома і популярна: то всі зусилля по її просуванню і витрачені кошти можуть бути втрачені даремно. Кращий варіант - реєстрація товарного знаку ще до виходу на ринок. Що дає реєстрація торгової марки:

  1. Безпека вашої продукції або товару;
  2. Збільшення вартості бренду і продукції;
  3. Можливість продати франшизу;
  4. Можливість зареєструвати доменне ім’я UA;
  5. Виключне право на використання знаку.

Зареєструвати торговельну марку в Україні та інших країнах з нами - просто.

Якщо ви ще не придумали торгову марку і перебуваєте тільки в творчому процесі, необхідно враховувати, що ваш торговий знак споживачі не повинні плутати з уже зареєстрованими торговельними марками. Як же це перевірити?

Пошук торгової марки онлайн:

  • Введіть бажану марку / знак;
  • Виберіть країну для перевірки;
  • Вкажіть класи реєстрації;
  • Натисніть "пошук".

Якщо в результаті перевірки ви виявили позначення, яке дуже схоже на вашу назву, варто відмовитися від неї. В даному випадку, Відомство може відмовити в реєстрації ТМ, і ви просто втратите час і гроші.

Пошук на сайті не включає заявки на стадії реєстрації і якщо ви хочете переконатися в 100%-вій новизні вашої назви, ми рекомендуємо провести «повний пошук», який покаже повну картину. В результаті пошуку, ми робимо свій висновок, в якому описуємо всі можливі ризики відмови в реєстрації знаку і даємо свої рекомендації.

Дуже великою популярністю користується реєстрація торгової марки в Україні для отримання домену в зоні .UA. Кожна велика компанія хоче мати сайт в Інтернеті саме в цій доменній зоні, оскільки клієнти все частіше звертають увагу на це. Наявність домену другого рівня в українській національній зоні вказує на надійність компанії, викликає довіру у клієнтів і підвищує популярність проекту. Щоб отримати такий домен, потрібна зареєстрована торговельна марка.

Ми є першими патентне бюро онлайн. Весь процес від перевірки до подачі заявки ви можете пройти в режимі реального часу і не важливо в якому місті ви знаходитесь: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг або Миколаїв. Перевіряйте торгову марку і подавайте заявку онлайн.

Часті питання про торговельні марки:

✓Як зареєструвати торгову марку?

Щоб почати процес реєстрації вам достатньо провести перевірку, вказати дані заявників і подати заявку. Все це можна зробити онлайн на нашому сайті.

✓Як перевірити ТМ?

На нашому сайті ви можете перевірити торговельну марку онлайн. Для цього необхідно ввести в форму саму торговельну марку і вибрати класи для перевірки.

✓Скільки часу займає реєстрація торговельної марки в Україні?

Зареєструвати торговельну марку в Україні можна використовуючи дві процедури: стандартну. Стандартна займає 20-24 місяців.

✓ Скільки коштує зареєструвати торгову марку?

Вартість реєстрації може відрізнятися в залежності від виду ТМ, обраної процедури, кількості класів та заявників. Використовуйте калькулятор на сайті, щоб дізнатися точну ціну.