ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК

РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА

Авторське право не потребує обов'язкової державної реєстрації. Тим не менш, багато авторів звертаються до процедури реєстрації своїх авторських прав. Для чого? Все дуже просто! Дійсно, у разі наявності охоронного документу, автор завжди зможе підтвердити дату створення твору, представити документ в суді або в будь-який інший офіційний орган державної влади
РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА В УКРАЇНІ
3 МІСЯЦІ|3500 ГРН
РЕЄСТРАЦІЯ В БІБЛІОТЕЦІ КОНГРЕСУ США
3-6 МІСЯЦІВ|7500 ГРНВЕЛИКИЙ ДОСВІД В РЕЄСТРАЦІЇ АВТОРСЬКИХ ПРАВ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Авторське право в Україні не потребує обов'язкової державної реєстрації. Проте, багато авторів вдаються до процедури реєстрації своїх прав. Для чого? Все дуже просто! Дійсно, в разі наявності охоронного документа, автор завжди зможе підтвердити дату створення твору, представити документ в суді або в будь-який інший офіційний орган державної влади.

Приклади ситуації, коли Вам необхідна реєстрація авторських прав:

Ви композитор і придумали музичний трек. Записали його і виклали на відео хостинг youtube. Через кілька місяців включивши  популярний канал на ТБ ви чуєте свою музику у виконанні артиста, що прямо порушує ваші права. Написана вами музика - об'єкт авторського права, який потрібно захистити належним чином, а саме зареєструвати. Тоді Ви завжди зможете відстояти свої права.

Ви програміст і створили програму для ведення особистих фінансів. Програмний код так само є об'єктом авторського права і може бути захищений. Для того що б отримати авторські права на комп'ютерний продукт, досить заповнити заявку на нашому сайті.

Ви фотограф і зробили запаморочливий знімок. Похвалилися їм у соціальній мережі, отримали лайки і хвалебні відгуки друзів, а через час побачили свій знімок на обкладинці глянцю. Ви не зможете залучити до відповідальності порушника, якщо не доведете, що саме Ви його зробили.

Прикладів застосування авторського права в житті дуже багато, ми привели лише деякі з них. Висновок - реєстрація авторських прав це необхідність, якою не варто нехтувати. Крім такого захисту, можна зареєструвати назву пісні як товарний знак.