ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ НА НОВИЗНУ?

На головній сторінці сервісу profitmark є блок перевірки торговельних марок:
 

1. Необхідно обрати країну. Якщо необхідної країни немає на панелі пошуку, ви можете натиснути «інші країни» і пошукати її в новому вікні. За замовчуванням пошук проводиться по Україні.

2. Зліва від кнопки «пошук» знаходиться поле вибору класу. Якщо клас не вибрати, перевірка здійснюється за всіма класами.

3. Пошук торговельної марки проводиться по базі зареєстрованих торговельних марок і не враховує заявки на стадії експертизи. Якщо Ви хочете отримати інформацію про заявки, необхідно замовити проведення повного пошуку під час заповнення онлайн заявки.

4. Якщо торговельна марка складається з кількох слів, пошук потрібно проводити по всіх елементах позначення. Наприклад, торговельна марка «profitmark» складається з «profit» і «mark». Щоб отримати точні результати, необхідно перевірити всі можливі варіанти окремо, разом, так само їх комбінації: «profit», «mark», «profitmark», «profit mark», «markprofit». "профіт", "марк", "профітмарк", "профіт марк".

5. Якщо ви перевірили всі можливі варіанти і тотожної (якщо схожість 100%) торговельної марки не виявили, але знайшли марку, яка схожа до ступеня змішування (схожа настільки, що споживач може сплутати позначення), експертиза може відмовити в реєстрації такої торговельної марки. Позначення порівнюються за трьома критеріями: фонетика, семантика (смислове значення) і графіка. Проводячи пошук необхідно порівнювати ваше позначення і знайдені, саме за цими критеріями. Наприклад, торговельні марки «profitmark» і «profitmarks» є схожими до ступеня змішування в рамках одного класу.

Провести попередній пошук  Ви можете на головній сторінці сайту https://profitmark.ua/

Якщо Ви сумніваєтеся у своїх висновках, зверніться в чат до нашого фахівця або замовте повний пошук і ми зробимо свій висновок.