ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 

Про нас

Наша компанія вже 10 років займається розробкою, реєстрацією та захистом прав на торговельні марки. Наш патентний повірений, Ястреб Максим Миколайович, зібрав команду професіоналів, яка здатна швидко і ефективно вирішувати питання будь-якої складності в сфері інтелектуальної власності. За час роботи ми зареєстрували понад 2000 торгових марок, і ми ними пишаємося. Багато наших клієнтів зросли і побудували величезні компанії. Дуже приємно усвідомлювати, що ми були з ними з самого початку і допомагали робити перші кроки.

У міру зростання наших клієнтів, ми намагалися не відставати, і рости разом з ними. Зв'язок торгової марки і домена .ua, привів до створення окремої компанії - parkovka.ua, яка спеціалізується на реєстрації доменних імен і хостингу. Переважна більшість клієнтів патентного агентства Profitmark обслуговують свої сайти на Parkovka.ua  і ми дуже вдячні за підтримку наших ініціатив. На даний момент, ми реєструємо безкоштовно домен .ua на один рік всім клієнтам, які вибрали прискорену процедуру реєстрації ТМ.

Ми завжди прислухалися до рекомендацій наших Заявників. Реліз нашого нового сайту profitmark.ua - це втілення наших ідей і побажань клієнтів. Сьогодні, наш сайт безкоштовно перевіряє торгові марки і приймає заявки онлайн. Для кожного клієнта створюється особистий кабінет, в якому є вся інформація по заявкам, можливість оплатити платіжною карткою і трекер за допомогою якого можна контролювати процес реєстрації торговельних марок. Profitmark.ua - став популярним сервісом і ми створили його міжнародну версію: profitmark.net.

Даний сайт проводить перевірку ТМ онлайн в 40 країнах і приймає заявки на реєстрацію в понад 120 ти країнах.

  • Захопленість технологіями привела до створення проекту IdeaBox. Під даним брендом ми розробили інтелектуальні термінали, які перевіряють торговельні марки і приймають заявки онлайн. Мережа терміналів "2click" інтегрувала наше програмне забезпечення і на даний момент вже більше 3000 терміналів перевіряють і реєструють торгові марки.
  • Веб-версія IdeaBox - віджет для сайтів. Він легко встановлюється на будь-який сайт і виконує ті ж завдання: перевіряє і реєструє торговельні марки. Приєднуєтесь!
  • Дізнатися більше про проект IdeaBox можна тут: ideabox.name

Ми продовжуємо розробляти нові сервіси щоб зробити реєстрацію торгової марки простим і зручним процесом. Дякуємо за вашу довіру і підтримку!

З повагою, Перший онлайн реєстратор ТМ ProfitMark
Патентний повірений України №405 - Ястреб Максим Миколайович


Наша команда
our team image

Керівник проекту
Максим Ястреб

our team image

Реєстрація торгівельних марок
Марина Ястреб

our team image

Патенти
Анастасія Золоєва

our team image

Програміст
Дарья Золоєва

our team image

Бухгалтерія й фінанси
Андрій Моцук

all team

Преса про нас
press about us

ain.ua

press about us

business.ua

press about us

www.ukrinform.ua

press about us

vesti-ukr.com


Представництва
PROFITMARK INC.
16192 Coastal Highway Lewes, Delaware 19958 USA
support@profitmark.net
+1-332-456-0711
PROFITMARK UAB
Eisiskiu Sodu 18-oji street, 11, LT-0219, Vilnius, Lithuania
support@profitmark.net
+370 (5)270-6048
PROFITMARK LLC
Грушецька вул., 9a, Україна, Київ, 03113
support@profitmark.ua
0-800-213-098

Центр обслуговування клієнтів:

Україна, Київ, вул. Грушецька 9а, офіс 412
☎: +380 (95) 902-80-01+380 (93) 902-80-01+380 (68) 902-80-010-800-213-098  ✉: support@profitmark.ua

Більше ніж 4000 клієнтів вже з Профітмарк

Всі клієнти