ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 

Розробка логотипу

3варіанти
Тільки оригінальні логотипи

Ми розуміємо, що замовляючи логотип, замовник хоче зробити свою компанію більш яскравою і особливою. Наші дизайнери не використовують графіку з відкритих джерел.

Знижка на реєстрацію ТМ

Реєстрація торгової марки - кращий спосіб захистити логотип. За допомогою Profitmark зареєстрували торгові марки більше 2000 тисяч компаній. Замовляючи розробку лого, ви отримуєте знижку на реєстрацію ТМ.

У пошуку нових ідей.

Розробляючи логотип, ми уважно вивчаємо сферу діяльності Клієнта і семантику назви. Графічна частина логотипу на наш погляд повинна доповнювати назва і підкреслювати місію компанії.

Чіткі терміни виконання роботи

Терміни та творчі люди - дуже часто речі не сумісні. В наші тарифи закладені реальні терміни і дизайнери їх чітко дотримуються. Ми розуміємо, що творчість має бути теж добре організованим і не змусимо чекати результат довше ніж обіцяли.

Розробити 3 варіантів
знижка на реєстрацію ТМ
500 грн
5 рабочих днів
3 рабочих дні +50%
1 рабочих дні +80%
Ціна: 3500грн.
Розробити 6 варіантів
знижка на реєстрацію ТМ
800 грн
7 рабочих днів
3 рабочих дні +50%
1 рабочих дні +80%
Ціна: 5000грн.
Розробити 9 варіантів
знижка на реєстрацію ТМ
1000 грн
10 рабочих днів
4 рабочих дні +50%
2 рабочих дні +80%
Ціна: 6500грн.
Якщо вам зручніше сплатити рахунок в кредит, ви можете скористатися сервісом "Оплата частинами" згідно тарифів Приватбанку
Процес розробки логотипу:
 • Заповнення анкети;
 • Оплата: платіжна карта, Інтеркаса, рахунок-фактура - для юр. Осіб;
 • Розробка логотипу;
 • Презентація роботи замовнику в форматі .jpg;
 • Якщо є необхідність доопрацювання:
  дизайнер працює над одним варіантом в рамках базових вимог замовника викладених в анкеті;
 • Передача логотипу в векторному форматі замовнику.
Наші роботи
PreviousNext

СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ ВІД PROFITMARK.UA

Дизайн логотипу торгової марки - найважливіший елемент, який визначає її популярність і успішність в майбутньому. Саме тому до розробки фірмового стилю обов'язково потрібно підійти з усією відповідальністю.

Логотип компанії повинен, бути унікальним, таким, що запам'ятовується, осмисленим, викликати потрібні асоціації, відповідати роду діяльності і виробленої продукції. Це позначення - не просто картинка. Воно фігурує всюди, де згадується компанія: на продукції, в рекламі, на фірмових конвертах, бланках і т.д. Створений логотип завжди нерозривно пов'язаний з ТМ і якщо він розроблений невдало, то це може спричинити неприємні наслідки.

Розроблений логотип не має бути двозначним, та мати розпливчастих натяків, значення яких приховано від споживача. Сенс, який закладається в це зображення, повинен лежати на поверхні і бути доступним для розуміння кожному.

Основні риси вдалого дизайну логотипу прості:

 • лаконічність;
 • унікальність;
 • запам'ятовуваність;
 • зрозумілість;
 • асоціативність.

Крім перерахованих вище якостей, важливо враховувати функціональність і масштабованість зображення. Воно буде наноситися на найрізноманітніші поверхні в самому різному масштабі. У будь-якому випадку зображення повинно залишатися пізнаваним і легко читатися. У зв'язку з цим варто замовити логотип в різних масштабах і проекспериментувати з його видом. Важливим фактором також є поєднання логотипу з неймінгом і розробленим брендом компанії.

Схожості з іншими логотипами слід уникати будь-якими методами. Така помилка розробки, як схожість з символом чужої компанії, неодмінно відобразиться на іміджі і успішності бізнесу. Це знизить ефективність реклами, поставить під загрозу репутацію та може завадити реєстрації торгової марки.

Створити логотип непросто. Для цього мало фантазії і таланту. Потрібна сукупність таких елементів, як знання, досвід, розуміння принципів ринку, командна робота, націленість на результат, винахідливість. Розробку логотипу ТМ, варто довірити професіоналам.

Десятки компаній створюються щодня, і кожна намагається виділитися серед інших. Прийоми стають все більш витонченими, привернення уваги покупців часом доходить до абсурду. Насправді успіх приносять найпростіші і на перший погляд невигадливі логотипи. Професіоналам ж відомо, що за кожним на перший погляд простим лого стоїть кропітка праця колективу професіоналів. У таких позначеннях кожна лінія вивірена, кожен елемент знаходиться на своєму місці, використовуються грамотно підібрані кольори і їх поєднання.

Компанія Профітмарк протягом довгого часу радує клієнтів відмінними результатами злагодженої роботи. Доказом цього є сотні успішно проведених проектів. Замовивши логотип у нас, клієнти завжди можуть бути впевнені в успіху.

Наша плідна праця принесе успіх Вашому проекту!