ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 

Розробка нейминга

10варіантів

Тільки унікальні назви

Profitmark - патентне агентство і це велика перевага. Можна запропонувати дуже круту назву, але клієнт не зможе її використовувати якщо вже є така торговельна марка. Ми пропонуємо тільки ті варіанти нейминга, які клієнти можуть зареєструвати як торговельну марку.

Знижка на реєстрацію ТМ

Знижка на реєстрацію ТМ - кращий спосіб стати власником назви - зареєструвати торговельну марку. Profitmark надає знижку на реєстрацію торгової марки. Розмір знижки залежить від обраного пакету.

Перевірка всіх варіантів за відкритими базами торговельних марок

Перевірка всіх варіантів за відкритими базами торговельних марок - кожен з запропонованих 10 варіантів ми перевіряємо по базах зареєстрованих торговельних марок країн, які входять в пакет. Це дає можливість запропонувати не просто назви, а позначення, які стануть власністю Замовника шляхом реєстрації торговельної марки.

Повна перевірка одного вибраного варіанта на можливість реєстрації ТМ

Повна перевірка одного вибраного варіанта на можливість реєстрації ТМ - після того, як замовник вибрав один з 10 варіантів, наші спеціалісти проводять повну перевірку позначення на можливість зареєструвати торгівельну марку. Така перевірка включає не тільки зареєстровані торговельні марки, але і заявки на етапі реєстрації.
Виберіть регіон
Україна

знижка на реєстрацію торговельної марки

700.00 грн.

перевірка доменів

.com.ua, .ua

варіанти

10 варіантів

повна перевірка тм

1 варіант

тривалість

10 робочих днів

30000 грн.

Україна, Казахстан, Білорусь, Росія

знижка на реєстрацію торговельної марки

2000.00 грн.

перевірка доменів

.ua, .ru, .kz, .by

логотип

3 варіанта

повна перевірка тм

1 варіант

тривалість

15 робочих днів

29000 грн.

Україна + ЄС

знижка на реєстрацію торговельної марки

3000.00 грн.

перевірка доменів

.ua + .eu

логотип

3 варіанта

повна перевірка тм

1 варіант

тривалість

20 робочих днів

37500 грн.

Україна, Казахстан, Білорусь, Росія + ЄС

знижка на реєстрацію торговельної марки

5000.00 грн.

перевірка доменів

.ua, .ru, .kz, .by, .eu

логотип

3 варіанта

повна перевірка тм

1 варіант

тривалість

25 робочих днів

52000 грн.

Наші роботи
PreviousNext

Ми розроблюємо тільки оригінальні бренди.

У перекладі з англійської («name» - ім'я, назва). Кожен бізнес починається з необхідності розробити неймінг,  будь це надання послуг у сфері IT або виробництво продуктів харчування. Вигадати назву фірми, здавалося б, проста справа, але насправді за цим простим словом «неймінг» ховається важка робота креативної команди. Саме від назви фірми або товару буденапряму залежати його успіх. Результатом роботи є готовий бренд або ім'я, яке найчастіше складається з одного або декількох слів, але несе в собі величезне смислове навантаження.

Що включає в себе неймінг або створення бренду (брендинг)?

Перш за все, це створення імені фірми чи бренду товару. Ім'я повинно бути зрозумілим для споживача, легким для читання. Саме по бренду вас будуть впізнавати споживачі, на полицях магазинів або в мережі інтернет. Над створенням бренду працює ціла команда яка опрацьовує різні варіанти, як словесної вимови, так і візуального відображення бренду. При розробці враховуються побажання Клієнта, проводяться соціальні та маркетингові дослідження та фокус групи, на предмет сприйняття фірмового знака.

Працюючи з нами, Ви отримаєте: неймінгякий стане відправною точкою до реєстрації торгової марки.