ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 

ПАТЕНТУВАННЯ ВИНАХОДУ. ПАТЕНТУВАННЯ КОРИСНОЇ МОДЕЛІ

Оформіть заявку на патент або корисну модель. Вкажіть необхідну інформацію українською мовою. Після отримання замовлення наш фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
ПАТЕНТ НА
 ВИНАХІД
 КОРИСНА МОДЕЛЬ

КРИТЕРІЇ ЗАХИСТУ

НОВИЗНА
ВИНАХІДНИЦЬКИЙ РІВЕНЬ
ПРОМИСЛОВА ПРИДАТНІСТЬ

СТРОК ЗАХИСТУ

20 РОКІВ
(за умови сплати щорічного збору)

ЕКСПЕРТИЗА

КВАЛІФІКАЦІЙНА
(ПЕРЕВІРКА НА ВІДПОВІДНІСТЬ
ВСІМ КРИТЕРІЯМ ЗАХИСТУ)

Якщо вам зручніше сплатити рахунок в кредит, ви можете скористатися сервісом "Оплата частинами" згідно тарифів Приватбанку

Пристрій - нова конструкція, нові конструктивні елементи, їх вигляд і / або взаємне розташування.
Спосіб - певна дія або їх сукупність, послідовність виконання дій, умови виконання дій, які необхідно здійснити для досягнення поставленої технічної задачі.

Це поле обов'язкове для заповнення

Спосіб - спосіб приготування лавашу:
в тому випадку, коли приготування відбувається на відомому устаткуванні новим способом.
Пристрій - піч для приготування лавашу:
в тому випадку, коли новизна полягає в конструкції печі або удосконаленні її деталей

Це поле обов'язкове для заповнення

Покращення певних характеристик, наприклад, підвищення ефективності, зменшення споживаної енергії, спрощення конструкції, зменшення вартості і трудовитрат і т.д.

Це поле обов'язкове для заповнення

Шляхом введення додаткових конструктивних елементів, внесення змін до їх взаєморозташування, зміни умов виконання дій способу і т.п.

Це поле обов'язкове для заповнення

Пристрій: опис основних елементів, зв'язки між ними, розташування елементів і т.д. (з посиланням на позиції креслень). У статиці і в динаміці.
Опис способу - наявність дії або сукупності дій, порядок виконання таких дій у часі (послідовно, разом, в різних поєднаннях), тобто потрібно не тільки перерахувати дії, але і вказати їх послідовність. Умови здійснення дій: дії повинні здійснюватися над матеріальними об'єктами за допомогою матеріальних об'єктів.

ДАНІ АВТОРА-ЗАЯВНИКА
Це поле обов'язкове для заповнення

Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення
Місце реєстрації
УКРАЇНА
Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення

Оформлення патенту на винахід та корисну модель.

Часто підприємства, удосконалюючи свої виробничі процеси, вигадують і реалізовують нові ідеї і способи. Такі нововведення можуть бути зареєстровані як корисні моделі або винаходи. Винахідники часто не здогадуються, що створюють щось патентоспроможний, цінне, і тому не захищають свої творіння. А даремно.

Законодавчо визначено, що оформити патент на винахід або корисну модель можна, зареєструвавши такі технічні рішення:

 1. Пристрої.
 2. Речовини.
 3. Процеси (способи).
 4. Нове застосування вже відомого продукту чи процесу.

Як отримати патент на корисну модель і винахід?

Оформлення патенту на винахід або корисну модель проводиться в патентному відомстві України («Укрпатент»). Отримати реєстрацію корисної моделі можна трохи більше ніж за півроку. Реєстрація винаходу займе до двох років. Починається процес з подачі заявки на сайті. Далі наші співробітники проводять дослідження, в рамках якого перевіряють, чи відповідає об'єкт вимогам патентоспроможності і чи має новизну технічного рішення. У разі успішного проходження цих процедур ми оформляємо заявку на патент і передаємо її в Відомство. Далі «Укрпатент» проводить ряд перевірок на своєму боці: формальна експертиза заявки і кваліфікаційна експертиза (для винаходу). При проведенні таких перевірок Відомство може запитувати додаткові документи або матеріали. «Profitmark» проконсультує клієнтів про те, що саме подавати на запит Відомства, а також складе всі необхідні документи.

Патентування корисної моделі і винаходи за допомогою агентства «Profitmark».

Реєстрація патенту на винахід або корисну модель - процедура, яку краще довірити професіоналам. Можна отримати патент самостійно, але для цього буде потрібно чимало зусиль і часу. Процес має масу нюансів, заявка повинна бути складена відповідно до вимог Закону, опис реєстрованого об'єкта має бути повним і максимально точним. Ми пропонуємо реєстрацію патенту «під ключ». Завдяки нашому успішному досвіду ви значно підвищите шанси на отримання реєстрації. Наші фахівці проведуть перевірку патентоспроможності і правильно складуть всі необхідні документи. Що входить в наші послуги:

 • Перевірка винаходу або корисної моделі на патентоспроможність.
 • Визначення категорій, до яких відноситься заявлений предмет патентування відповідно до Міжнародної патентної класифікації.
 • Попередній патентний пошук, необхідний для виявлення ступеня новизни. Проводиться за українськими і міжнародними базами за офіційними описами корисних моделей і винаходів.
 • Виділення істотних характеристик і порівняння їх з аналогами.
 • Складання всіх матеріалів, заявки на патент і оформлення супутніх документів.
 • Написання реферату, формули, опису винаходу.
 • Супровід процедури реєстрації та ведення переписки з «Укрпатентом», уточнення даних.
 • Оплата мит.
 • Отримання патенту на корисну модель або отримання патенту винахід і передача його заявнику.

Оформляємо заявку на патент (винахід або корисна модель).

Подати заявку на патент і попередню перевірку можна онлайн. Замовлення послуги займає всього кілька хвилин. Все, що необхідно - заповнити форму і, в разі наявності іншої документації, завантажити її. Також необхідно вказати дані про автора-заявника. Якщо їх кілька, то про кожного з них. Оплатити можна за допомогою платіжних систем онлайн. Заявникам - юридичним особам надається рахунок-фактура.

Вартість патенту на винахід та корисну модель.

Ціна реєстрації патенту на винахід або корисну модель залежить від декількох факторів і включає в себе офіційні збори та платежі і наш гонорар патентного агентства. Для зручності клієнтів ми не розбиваємо платежі, а беремо повну вартість відразу. Наш гонорар також залежить і від складності виконання робіт і необхідного написання технічної документації. Для загального розуміння ми наведемо мінімальну вартість реєстрації патенту в Україні - від 12000 грн. Для отримання точної вартості на вашу винаходу необхідно зробити розрахунок. Ми з радістю виконаємо його після заповнення вами заявки на сайті.

Якщо ви не можете визначитися з типом послуги - патент на винахід або патент на корисну модель - зверніться до фахівців Profitmark по електронній пошті або телефону.