ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 

ПАТЕНТУВАННЯ ВИНАХОДУ. ПАТЕНТУВАННЯ КОРИСНОЇ МОДЕЛІ

Оформіть заявку на патент або корисну модель. Вкажіть необхідну інформацію українською мовою. Після отримання замовлення наш фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
ПАТЕНТ НА
 ВИНАХІД
 КОРИСНА МОДЕЛЬ

КРИТЕРІЇ ЗАХИСТУ

НОВИЗНА
ВИНАХІДНИЦЬКИЙ РІВЕНЬ
ПРОМИСЛОВА ПРИДАТНІСТЬ

СТРОК ЗАХИСТУ

20 РОКІВ
(за умови сплати щорічного збору)

ЕКСПЕРТИЗА

КВАЛІФІКАЦІЙНА
(ПЕРЕВІРКА НА ВІДПОВІДНІСТЬ
ВСІМ КРИТЕРІЯМ ЗАХИСТУ)

Якщо вам зручніше сплатити рахунок в кредит, ви можете скористатися сервісом "Оплата частинами" згідно тарифів Приватбанку

Пристрій - нова конструкція, нові конструктивні елементи, їх вигляд і / або взаємне розташування.
Спосіб - певна дія або їх сукупність, послідовність виконання дій, умови виконання дій, які необхідно здійснити для досягнення поставленої технічної задачі.

Це поле обов'язкове для заповнення

Спосіб - спосіб приготування лавашу:
в тому випадку, коли приготування відбувається на відомому устаткуванні новим способом.
Пристрій - піч для приготування лавашу:
в тому випадку, коли новизна полягає в конструкції печі або удосконаленні її деталей

Це поле обов'язкове для заповнення

Покращення певних характеристик, наприклад, підвищення ефективності, зменшення споживаної енергії, спрощення конструкції, зменшення вартості і трудовитрат і т.д.

Це поле обов'язкове для заповнення

Шляхом введення додаткових конструктивних елементів, внесення змін до їх взаєморозташування, зміни умов виконання дій способу і т.п.

Це поле обов'язкове для заповнення

Пристрій: опис основних елементів, зв'язки між ними, розташування елементів і т.д. (з посиланням на позиції креслень). У статиці і в динаміці.
Опис способу - наявність дії або сукупності дій, порядок виконання таких дій у часі (послідовно, разом, в різних поєднаннях), тобто потрібно не тільки перерахувати дії, але і вказати їх послідовність. Умови здійснення дій: дії повинні здійснюватися над матеріальними об'єктами за допомогою матеріальних об'єктів.

ДАНІ АВТОРА-ЗАЯВНИКА
Це поле обов'язкове для заповнення

Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення
Місце реєстрації
УКРАЇНА
Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення
Це поле обов'язкове для заповнення

Оформлення патенту на винахід та корисну модель.

Оформлення патенту на винахід та корисну модель — важливий етап для підприємств, що постійно удосконалюють свої виробничі процеси та розробляють нові ідеї. Ці інновації можуть бути захищені шляхом отримання патентів на корисні моделі або винаходи. Винахідники часто не здогадуються, що створюють щось патентоспроможне, цінне, і тому не захищають свої творіння. А даремно.

Згідно з законодавством, оформити патент на винахід або корисну модель можна на такі об’єкти:

 1. Пристрої (винахід/корисна модель).
 2. Речовини (винахід).
 3. Процеси (винахід/корисна модель).
 4. Штам мікроорганізму (винахід).
 5. Культура клітин рослини і тварини (винахід).

Як отримати патент на корисну модель і винахід?

Експертизи заявок на винаходи та корисні моделі проводяться в Українському національному офісі інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ). Отримати реєстрацію корисної моделі можна трохи більше ніж за півроку. Реєстрація винаходу займе до двох років. Починається процес з подачі заявки на сайті. Далі наші співробітники проводять дослідження, чи відноситься заявлене технологічне рішення до об’єктів патентування. У разі успішного визначення об’єкту патентування ми оформляємо заявку на патент і передаємо її в Відомство. Далі УКРНОІВІ проводить ряд перевірок: формальна експертиза заявки і кваліфікаційна експертиза (для винаходу). При проведенні таких перевірок Відомство може запитувати додаткові документи або матеріали. «Profitmark» проконсультує клієнтів про те, що саме подавати на запит Відомства, а також складе всі необхідні документи.

Патентування корисної моделі і винаходи за допомогою агентства «Profitmark».

Реєстрація патенту на винахід або корисну модель - процедура, яку краще довірити професіоналам. Можна отримати патент самостійно, але для цього буде потрібно чимало зусиль і часу. Процес має масу нюансів, заявка повинна бути складена відповідно до вимог Закону, опис об'єкта має бути повним і максимально точним.  Завдяки нашому успішному досвіду Ви значно підвищите шанси на отримання реєстрації. Що входить в наші послуги:

 • Визначення об’єкту патентування.
 • Класифікація заявленого об’єкту  патентування відповідно до Міжнародної патентної класифікації.
 • Попередній патентний пошук, необхідний для визначення рівня техніки та найближчого аналогу.
 • Виділення істотних ознак і порівняння їх з аналогами.
 • Складання всіх матеріалів заявки на патент і оформлення супутніх документів.
 • Написання реферату, формули, опису винаходу.
 • Супровід процедури реєстрації та ведення переписки з Відомством, уточнення даних.
 • Оплата зборів та мита.
 • Отримання патенту на корисну модель або отримання патенту на  винахід і передача його заявнику.

Оформляємо заявку на патент (винахід або корисна модель).

Подати заявку на патент можна онлайн. Все, що необхідно - заповнити форму і, в разі наявності іншої документації (креслень, специфікацій, аналогів та ін.), завантажити її. Також необхідно вказати дані про авторів та заявників. Оплатити можна за допомогою платіжних систем онлайн. 

Вартість патенту на винахід та корисну модель.

Ціна реєстрації патенту на винахід або корисну модель залежить від декількох факторів і включає в себе офіційні збори та платежі і наш гонорар патентного агентства. Для зручності клієнтів ми не розбиваємо платежі, а беремо повну вартість відразу. Наш гонорар також залежить і від складності виконання робіт. Для загального розуміння ми наведемо мінімальну вартість реєстрації патенту в Україні - від 16 500 грн. Для отримання точної вартості на вашу винаходу необхідно зробити розрахунок. Ми з радістю виконаємо його після заповнення вами заявки на сайті.

Якщо Ви не можете визначитися з типом послуги - патент на винахід або патент на корисну модель - зверніться до фахівців Profitmark по електронній пошті або телефону.