ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 
Автоматизація для IP компанії
Які наші розробки можуть бути корисними для вас?
Ми проаналізуємо Ваші запити і виокремимо пріоритетні напрямки нашої діяльності.
Франшиза у вашій країні (крім України). Ми надамо право на використання наших технологій, адаптуємо їх під конкретну країну, Ви зможете використовувати торгову марку «PROFIT MARK», домен, що дозволить отримати наш трафік і всі замовлення у вашій країні.
Комплексне рішення для юридичного супроводу процесу реєстрації торговельних марок: автоматизоване подання заявок на реєстрацію, надходження всіх вхідних документів на сервер повіреного і паралельна відправка клієнтам, відправка документів в «Укрпатент» через СЕВ ЗЕС і формування всіх документів за шаблоном (договір із клієнтом, довіреність, відповіді на запити Укрпатенту), контрольні строки, пошук схожих позначень і формування звітів про перевірку торговельної марки для клієнта, моніторинг конфліктних заявок.
Пошукова система для перевірки позначень за базою зареєстрованих в Україні торговельних марок і поданих на реєстрацію заявок із можливістю інтеграції із сайтом повіреного. Формування запитів відбувається за кількома параметрами: ключове слово, власник ТМ, номер охоронного документа. Система дозволяє встановити правила виведення схожих позначень для користувача.
Функціонал дає змогу фахівцеві виконати перевірку торговельної марки на схожість і тотожність з іншими позначеннями: вибрати позначення, які можуть стати підставою для відмови в реєстрації, додати свої висновки, сформувати документ за шаблоном і відправити клієнту. Система дає змогу сформувати звіт не тільки на базі даних із відкритих джерел, але і використовувати офіційний звіт підготовлений Відділенням патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності
Пошукова система, яка дає змогу автоматично відстежувати заявки на позначення, які можуть становити загрозу для торговельної марки клієнта і відповідно забезпечує своєчасну подачу заперечення проти реєстрації.
Дає можливість в автоматичному режимі зареєструвати домени у 200 доменних зонах, у тому числі, і домен.UA
Може виконувати як зовнішню функцію — спілкування з клієнтом, так і внутрішню — допомагати фахівцеві в повсякденній роботі. Зовнішні функції: перевірка торговельних марок, прийом даних для подачі заявок на торговельні марки, підбір потрібного класу для реєстрації ТМ та ін. Внутрішні функції: нагадування про контрольні строки і важливі завдання, повідомлення про виявлення конфліктного позначення в результаті моніторингу ТМ і багато іншого. Доступні месенджери: Telegram, Facebook Messenger, Shark.chat
Скільки ваша компанія готова витрачати на автоматизацію бізнес-процесів:
Виберіть країну, у якій ведеться основна Ваша діяльність *

Profitmark.ua – починаючи з 2014 року, наша компанія займалась розробкою технічних рішень для автоматизації процесу супроводу реєстрації торгових марок. Впроваджені технології привели до суттєвого збільшення кількості клієнтів, зменшення часу на здійснення шаблонних операцій і як результат – уся діяльність компанії була суттєво оптимізована. З’явився чіткий стандарт роботи. Ми завжди із задоволенням відповідали на запитання колег стосовно наших розробок. В останній рік, ми почали отримувати запити і від іноземних колег.

На рівні компанії, ми дійшли до того, що було б цікаво масштабувати наш формат роботи в інших країнах і ми дуже сподіваємося, що найближчим часом ми зможемо реалізувати цю ідею в Великобританії та США. Це серйозний виклик, тому що потрібна інтеграція з системами Відомств інших країн.

Разом з тим, нам цікаво постійно покращувати свої продукти, а цим краще займатися вдома. Сподіваємось, що відгук українських колег допоможе вирішити цю задачу. Зараз, ми підготували тимчасову сторінку. ЇЇ ціль зібрати інформацію про потреби ринку послуг в сфері інтелектуальної власності.

Після цього, ми створимо окремий сайт profitmark.pro – на ньому можна буде отримати доступ до наших технічних рішень.