Ринок технологічних новинок бачив багато гаджети, пов'язані з віртуальною реальністю. Тим більше дивно, що компанія Apple, що зарекомендувала себе як претендент на лідерство в своїй сфері, до сих пір не порадувала шанувальників чимось подібним. Однак ситуація змінилася, коли стало відомо про отриманому цією компанією новому патенті .

З'явилася інформація про те, що шолом віртуальної реальності, призначений для використання з iPhone, був дійсно запатентований. Інформації про те, чи буде пристрій втілено в життя найближчим часом або цей патент «ляже в ящик» разом з іншими подібними документами.

Окуляри віртуальної реальності від Apple

Особливий інтерес викликає той факт, що VR-гарнітура Apple призначається для смартфона, тобто гаджета з невеликим екраном. Патент, виданий на «носиться на голові прилад, призначений для утримування портативного електронного дисплея», містить опис девайса, дуже схожого на гарнітуру Samsung Gear VR.

Apple йде в ногу з часом. Про це говорить і отриманий нещодавно патент на гнучкий смартфон, і шолом віртуальної реальності.

Пристрій буде мати кілька лінз, індикатор відстані, барометр, сенсорну панель, мікрофон, фокусує коліщатко і безліч інших елементів, що відповідають за отримання та аналіз інформації. Зовні шолом буде нагадувати окуляри.

Окуляри віртуальної реальності від Apple2

Дуже схожі VR-пристрої відносно недавно вже були зареєстровані і випущені компаніями Google, Samsung, Xiaomi. Однак претензія на реєстрацію патенту Apple подавав ще у вересні 2008 року.

Компанія Samsung вже досить довгий час займається реалізацією Gear VR. Це девайс, функціональність якого ідентична тому, що було запатентовано жителями Америки.

У всесвітній мережі інформація про діяльність Apple в сфері технологій віртуальної реальності з'явилася ще взимку цього року. Стало відомо, що компанія створила цілу секретну лабораторію зі штатом у кілька сотень фахівців.

Про те, коли світ побачить нові вражаючі гаджети, поки не повідомляється. Компанія поки не коментує хід розробки, так що шанувальникам залишається лише здогадуватися. Одне з таких припущень - створення високотехнологічних безпілотних транспортних одиниць.

Чи стане Apple серйозним конкурентом для таких гігантів у сфері віртуальної реальності, як Samsung, Microsoft, Google, Facebook і інші, залишається загадкою.