ПЕРШИЙ ОНЛАЙН РЕЄСТРАТОР ТОРГОВельнИХ МАРОК
 

РЕЄСТРАЦІЯ ТМ ДЛЯ ДОМЕНУ .UA

Якщо вам необхідна реєстрація домену UA - вам необхідна реєстрація та торгової марки. Згідно з правилами доменної зони, отримати домен може тільки власник однойменної ТМ.
Ми не тільки професійно зареєструємо вашу торговельну марку, а й подаруємо домен UA на 1 рік.
ОПТИМАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЮ НА РИНКУ:
РОБОТА ПІД КЛЮЧ:
14170.00 грн - за 7-8 місяців
РЕЄСТРАЦІЯ
ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ
І ДОМЕНУ В ЗОНІ .UA
У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО
перевірка торговельної марки;
прискорена реєстрація тм в одному класі за 7-8 місяців;
реєстрація домену .ua на один рік

Profitmark.UA - професійно займається реєстрацією торгових марок і так само є офіційним реєстратором доменів UA. Ми розробили спеціальну пропозицію для тих, кому потрібна торгова марка для домену. Тепер ви можете отримати домен UA безкоштовно, за умови реєстрації ТМ за прискореною процедурою. Виходячи з нашого досвіду, реєструючи торгову марку для домену UA клієнти вибирають мінімальну кількість класів, для товарів і послуг. У наш унікальна пропозиція включено:

  • Проведення пошуку по зареєстрованим позначенням і підбір класу.
  • Прискорена реєстрація торгової марки в одному класі МКТП.
  • Реєстрація домену UA на один рік.

Чому наші пропозиція вигідна? Ціна домена UA в Україні в середньому 1400 гривень за один рік, у нас же ви отримаєте його абсолютно безкоштовно. Поспішайте зареєструвати торгову марку для домену UA та вже через 7-8 місяців ви станете власником не тільки ТМ, але і самого бажаного і престижного домену в Україні.
Важливо: доменне ім'я в зоні UA буде зареєстровано безкоштовно, в разі його доступності після видачі Свідоцтва. Це пов'язано з тим, що процедури резервації або бронювання домену не існує.